Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde arsa almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) desise ortamında kızılışdataş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdataş yapabilmek sinein oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışdataş yapabilmek o derece zorlamasız bileğildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden iş konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faik oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda henüz çokça tabanca gücü gibi hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu henüz yavuz oynamanızı sağlamlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere arsa verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile arsa verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içinde arsa yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Piyes ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde arsa yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu sinein sineine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok bağ gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte desise konstrüksiyonmcıları tarafından turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak sinein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu yol hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek sinein devamlı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her saat bir vadi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa yer duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda arsa yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fesat sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi ağırlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz lügat gibi görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat eksiltmek veya bir nesneyi nişan eksiltmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin kendiliğinden olarak konstrüksiyonlması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al


Categorised in: Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir