Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de rical sinein üretilen henüz dümdüz modelleri de mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının adiya kaymasını dikilmek sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya esaslandı. Ayrıca unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri bariz ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine esaslı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler dernek raksında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birçok erkek dergisinde hatun vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de yer almaya esasladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden de evetğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası evetğu derece rikkatli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişhayırlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü imdi jartiyeri yegâne şerha olarak satmanın nezdinde birçok ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birçok üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat derece derece liberalleşmeye esaslı revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla ait olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya uzaklık bildirmek sinein adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse de yapı taşı esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yegâne başına yahut bir partnerle her evetşfecir isim aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına göre ihtiyaç, hayata nitelik izafe etmek sinein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde pinhan evetğu sinein satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten keyif düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla durmak bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre gidermek, davranışlevselliği için veri edinmeden satın gidermek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek sinein koca çaba tüketme etmelidirler. Hatta; imdi gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan allıkışdoneş henüz hafif ve ak olmaya esasladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks yaşantıında yaşanan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu artırdığı sinein ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanlışlığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sağlık problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, yaşantıına işleklık izafe etmek, henüz hayırlı bir orgazm durmak yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek sinein sex shoplardan allıkışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan pazari yasak olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözlemek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra koca gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum esaslı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yegâne şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta bayağı ruhlu ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona göre aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en hafif yolu. Hatta seks esnasında kaynatmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken yararsızgidermek sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir güçlük tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz hayırlı seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayırlı bir seksin sonu dermanlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/


Categorised in: Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir