OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, hareketli aplikasyon ve canlı destek deneyimi olan en muteber kripto borsaları beyninde durum aldatmaır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı destek sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Sistem başarımı açısından son gömlek elleme bir platform olan OKEX, bu özelliği yardımıyla piyasanın müteharrik olduğu dönemlerde üstelik herhangi bir donma yaşamaz. OKX muteber mi? sorusuna karşılık olabilecek hareketli uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, güvenlik katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e eşya olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek kucakin hüviyet doğrulaması çıkarmak zorundadır. AML politikalarına göre faaliyet fail borsa, etkinlik gösterdiği ülkelerin kanunlarına birebir şekilde faaliyet eder. OKX kripto borsası muteber bir borsadır. Çoklu dil desteği sunması yardımıyla birhayli ülkeden yatırımcının kolayca kullanabilmesi, platformun muteber bir saha bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto finans borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX yorum raporlarında A güvenlik sertifikasına sahip, penetrasyon testi, fonların soyıtlanması ve yanılma ödülü kategorilerinde muvaffakiyetlı bir ad olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Legal mı? OKEx (OKX), küresel ölçekte etkinlik gösteren bir kripto finans borsasıdır. Faaliyette olduğu tüm ülkelerde ülkelerin kanunlarına birebir şekilde faaliyet etmektedir. Türkiye’de de çok adetda kullanıcısı kâin borsa, kullanıcılarının tam olarak prosedür yapabilmeleri kucakin hüviyet doğrulaması şenseı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günce çekim limiti ve finans yatırma kısıtlaması ile karşı hakkındaya kalmaktadır. OKEx’e Etiket Bilgilerini Serpmek Güvenilir mi? Etiket doğrulaması, dijital birhayli uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve muteber kripto finans borsalarında bu şense aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin temel sebebi; uğursuz finans aklama ve terörü akçalanmış etme suçları ile savaş etmek ve kullanıcı varlıklarını güvence şeşna soldurmak amacıyladır. OKX Etiket Bilgilerini Paylaşır mı? Etiket bilgileri doğrusu şahsi veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu gır konusu değildir. Ancak müddeiumumilik hükümı ile incelenmeye aldatmaınması müstelzim kişilerin bilgileri, OKEx aracılığıyla yalnızca alakadar birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 yılından beri genel ağ teknolojisinin teceddütçi bir uygulaması olarak önemli bir nema bitirme ettiler. Hasetmüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve vesair dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok mehabetli katkı sağlamıştır. Çok adetda ünlü zat Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin mehabetli bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve global finans sistemini baştan kurma etme potansiyeline sahip bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, hava-satım ustalıklemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global iktisat üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağına itikatıyoruz. İnovasyonlarımızı temdit etmek, müşteri deneyimi sahaında kendimizi geliştirmek ve dünyayı değustalıktirecek şeyler saksıarmak kucakin çaldatmaışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Asayiş baştan sona önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış sunucu kümelerini ve daha birhayli vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve hareketli aplikasyon vasıtasıyla dijital varlık ustalıklemleri kucakin emniyetli, istikrarlı ve muteber bir platform katkısızlar. Hatta, sektördeki en elleme aldatma-sat deneyimini çıkarmak kucakin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine göre ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okx kayıt


Categorised in: Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir