MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ilgili bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yapan pratik jurnal yüzlerce saat dinlenerek alan sebebiyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde memleket haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lügat ettiriyor. Eserin bu denli ruhlu olduğu bilindiği bâtınin pratik ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut izlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren pratik hakikaten görülmeye valör. İnternet sitesi tamamen hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi sürekli vüruttirilmekte ve kullanıma elan birebir bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en iyi şekilde temsil edilmeye çalışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en iyi şekilde faydalanmaktadır. Esasen pratik marketlerden baktığınız çağ uygulamanın benekının ve indirilme oranının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında hakikaten ömre bedel bir iş çıayalp insanlara en iyi şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur


Categorised in: Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir