Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Fen âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak sade başına öne çıkan en kocaman oranda ilaç ciğererik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu kocaman adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği kayranı büyültmek talip Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun veri dağarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen çıbanarı manaında ülkesini durmadan oyun eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat çıbanvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane çıbanvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili gelişen vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Yerında bundan sonra hakiki bir bilirkişi olmasıyla bile kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kocaman bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta sürülen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise folk ortada en çok berat çıbanvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen âdemı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla âdemiyet evveliyatına faydasını hiç yarım yamalak etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sayesinde kalburüstü hizmetlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü sonuçlar elde etse da asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş durmadan olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile yetişmek üzere sağaltma yönünde geliştirdiği daşkeleri keşfederek âdemiyet evveliyatına kocaman bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile bazı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tevdi etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece aşina şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (tali yardım) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e andıran ülkede izinı münfailtır. Birlik çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birgeniş şirketin şirket ve kurucu kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Ser Yaversıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca daşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta taliıkların geçmesi ciğerin belirli bir dakikaı beklesek da kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile ciğererisinden zorlamasız bir halde sağaltma edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Başkaca cinsî hizmetlev bozukluğunu da sağaltma kılmak ciğerin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış ode karşı dirençli ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat çıbanvurularının 2000 adetine andıranın kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı hizmetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun süreli kapanmalara ve içtimai yaşamdan ırak zaruri hane istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir sürat kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding El Yerleşmiş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına bünyelabilecek en sahih katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da kocaman gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde taraf kayran vesair bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok kocaman bir oranda farmasötik dasevinçli patentinin kazı sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk karşılayıcı zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın kök fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana kayranında çkırmızıışmalarını durmadan kocaleterek durmadan faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birgeniş nöbet Türkiye Senenin Fen âdemı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde bileğil mekân dışında doğrusu kürevi anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların katlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile bile kalburüstü hizmetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birgeniş farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda taraf kayran bir kızıl sahası ile bile çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun sabit bedel yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimî teminat olarak hizmettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.su ve 18.06.2020 eser zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yetişmek üzere iki endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan ovalı açıklamada temalerine taraf maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kocaman eklenmiş bedel sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise saf malzeme bünyesındaki yararsızluklar sayesinde yüksek derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik en planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine usturuplu rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf kayran tafsilatlara bakılırsa ayrıca, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar


Categorised in: Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir